Міжнародний інститут післядипломної освіти та Асоціація ЕМДР в Україні стали партнерами - підписали меморандум про співпрацю.

Головна мета: розвиток професійної спільноти сертифікованих фахівців методу EMDR.
Навчання EMDR, вбудоване в навчальну програму Інституту як частина предмету травматерапії, визнане і фахівцями української асоціації.

Цей метод розробила і сприяла його стрімкому розвитку американка Франсін Шапіро, внесок якої для міжнародної спільноти важко переоцінити. Ми теж продовжуємо її місію: принести ефективний терапевтичний метод для зцілення від психологічних травм, включаючи комплексний ПТСР.
Переглянути документОсвітня програма Міжнародного інституту післядипломної освіти включена до Міжнародного Реєстру Навчальних Програм з Консультування (IRCEP). Ми відповідаємо стандартам підготовки психологічних консультантів, який визнаний в усьому світі.

Це важливо, оскільки IRCEP – організація, яка сприяє постійному розвитку та визнанню професії психологічного консультанта у всьому світі. Наша програма у реєстрі – визнання використання усталених професійних вимог.

Зокрема, це стосується якості клінічної практики і супервізії за американськими стандартами. Зауважимо, що наша освітня програма єдина з України, включена до реєстру.