Травматерапія

Програма "ТРАВМАТЕРАПІЯ" починається з предмета "Основи травматерапії", який має загальноосвітній характер, і його можуть пройти всі бажаючі: психологи, капелани, волонтери, активісти, соціальні працівники, педагоги, священики, служителі церков, а також усі, для кого тема психотравми є актуальною. Під час навчання учасники отримають базові знання з травматерапії, навчаться надавати першу психологічну допомогу, отримають навички супроводу людині у горюванні та втраті, навчаться управляти стресом від співчуття. Ознайомитись з розкладом можна у розділі НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН.

 

 

"Основи травматерапії"  7-11 вересня 2021 року 
Учасники отримають знання з основ травматерапії у рамках дисциплін:

1. Введення в травматерапію.

2. Перша психологічна допомога.

3. Втома від співчуття (англ. – сompassion fatigue) та управління стресом.

4. Психологічна допомога при горюванні та втраті.

5. Реадаптація сімей військових після бойових дій.

Програма розглядає визнані у світі доказові методи, що застосовуються у психологічному консультуванні. У навчальний процес інтегровані християнські цінності.

Для проходження першого предмету програми не обов'язково мати вищу психологічну освіту.

Вартість 5-денного навчання - 4000 грн, для дійсних студентів вишів – 2000 грн. Обов'язкова передоплата 1000 грн до 6 вересня 2021 року включно.

 

Для навчання "Основи травматерапії" необхідно заповнити онлайн-анкету. Кількість місць обмежена.

Після проходження навчання учасники отримують сертифікат від Міжнародного інституту післядипломної освіти за підтримки Regent University, який надає:

- 20 балів безперервного професійного розвитку відповідно п. 3.4. Додатку 5 до Порядку проведення атестації лікарів затвердженого наказом МОЗ України № 446 від 22.02.2019;

- 30 годин підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до п.6 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників затвердженого постановою КМУ від 21.08.2019 № 800 та листу МОН України № 1/9-683 від 04 листопада 2019 року щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників.

Програма ліцензована МОН (Наказ МОН від 15.05.2019 № 509-Л).
Довідка за номером: +38-095-808-48-49

___________

Продовження навчання на програмі "ТРАВМАТЕРАПІЯ" можливе тільки для фахівців із вищою психологічною освітою після проходження першого предмета "Основи травматерапії" (див. вище).

 

ВИМОГИ ДЛЯ НАВЧАННЯ НА ПРОГРАМІ:
- пройдений курс "Основи травматерапії";
- співбесіда;
- вища психологічна освіта (можливість навчатись на програмі відкрита також для студентів психологічних спеціальностей останнього року навчання);
- повага до християнського світобачення та цінностей*
Звертайтеся до координатора, якщо у Вас виникають запитання щодо цієї умови.

 

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ для навчання на програмі:
- диплом про вищу психологічну освіту із додатком (оригінал та ксерокопія). Для студентів останнього курсу документ, що підтверджує навчання у ВУЗі;
- довідка про стан здоров’я форми 086-У;
- заповнена онлайн-анкета (Зверніть увагу, що необхідно прикріпити скан-копії дипломів та квитанцію про оплату);
- квитанція про внесення передоплати.

 

Навчання на програмі передбачає проходження двох 10-денних сесій у 2021 та 2022 році та чотирьох 5-денних – у жовтні та березні обох років навчання.

Після кожної сесії студенти отримують теоретичне та практичне домашнє завдання, яке потрібно, виконати інадіслати у навчальний відділ.

Протягом вересня 2021–квітня 2023 року (крім літніх місяців) передбачена обов'язкова практика під наглядом кваліфікованих фахівців-супервізорів.

Навчання супроводжується індивідуальним наставництвом (супервізією), де будуть обговорюватися конкретні випадки, з якими студенти зустрічалися на практиці, і застосування ними навичок та методів психологічної допомоги, яким вони навчаються.

ЗМІСТ ПРАКТИКИ:

- 280 годин прямого контакту з клієнтами під супервізією кваліфікованих фахівців (140 годин на рік);
- 420 годин непрямого контакту (210 годин на рік)
- супервізія в трійках із наставником он-лайн – 1,5 години щотижня з 1 вересня 2021 по 1 травня 2023 року;
- групова супервізія з викладачем он-лайн із вивченням МКХ-10 - 1,5 години щотижня з 1 жовтня 2021 по 1 травня 2023 року.

Супервізори також знаходяться під наставництвом супервізорів – групова супервізія наставників (1,5 години кожні 2 тижні).

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ:

Вартість навчання на програмі складає еквівалент 2400$ за 2 роки. Ця сумма фіксується в договорі у гривні і не змінюється протягом навчання.

 

Програма є неприбутковою. Собівартість навчання, враховуючи переліт та перебування в Україні американських фахівців на сьогоднішній день складає 7200$. Різниця вартості дотується за рахунок внесків американської сторони. Дотаційна вартість доступна для 20 студентів.

У вартість входить:
- навчання на програмі з викладанням американськими викладачами протягом двох років,
- робота перекладача під час модулів,
- супервізії он-лайн з українським психологом в трійках протягом двох років,
- супервізії он-лайн з американським психологом в міні-групах протягом двох років,
- супровід координатора
- інтернатура на базі Центру Open Doors (забезпечення клієнтами для практичної діяльності),
- переклад матеріалів та друковані навчальні матеріали,
- сертифікат від Міжнародного інституту післядипломної освіти (Україна) за підтримки Regent University (USA).

 При оплаті усієї суми у перший день навчання річна вартість  включає економію 2000 грн на рік. Можлива також оплата 3 рази на рік  (до 1 травня, 1 вересня, 1 грудня), або 4 рази на рік (до 1 травня, 1 вересня, 1 грудня і 1 березня).

 Вартість навчання на аналогічній програмі в Regent University в Америці складає майже 30 000 $.
Ми навчаємо та супроводжуємо у практиці українських фахівців, які якісно, відповідально та на основі науково-доведених методик надають психологічну допомогу тим, хто її потребує.

Після завершення базових вимог дворічної програми "ТРАВМАТЕРАПІЯ", випускники зможуть застосувати знання останніх досліджень та використовувати відповідні клінічні навички з індивідуального та групового психологічного консультування в клінічній практиці. За бажання та результатами співбесіди випускники програми мають можливість продовжити навчання на супервізійному та/чи викладацькому рівнях та долучитися до участі у проекті на посаді супервізора та/чи викладача.

РЕКВІЗИТИ для оплати:
Одержувач: ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ»
Поточний рахунок: UA373005280000026005455057520
ЄДРПОУ: 42276128
Банк одержувача: АТ «ОТП Банк»
МФО Банку: 300528
Призначення платежу: П.І.Б. Оплата надання освітніх послуг.
Збережіть, будь ласка, квитанцію про оплату, щоб показати її, в разі необхідності, у перший день навчання.