Звернення директора Міжнародного інституту післядипломної освіти

Молоді фахівці мають багато знань, енергії, мотивації, та часом їм бракує впевненості через відсутність практичного досвіду. "Де знаходити клієнтів? Як розпочати практику? А якщо в мене не вийде?" - ці та інші питання та побоювання ми періодично чуємо від наших студентів післядипломних програм. Адже в нашій програмі передбачена інтернатура, і кожен неминуче розпочинає власні індивідуальні консультації. Тобто студент, вступаючи на програму, повинен готуватись до того, що він/вона буде практикувати консультування та психотерапію.

Умовою отримання сертифікату про навчання на нашій програмі є наявність певної кількості годин прямого контакту з клієнтом за американським освітнім стандартом психологічного консультування. Перевага програми в тому, що ніхто не залишається наодинці з цим завданням. Для кожного студента визначають власного супервізора, зустрічі з яким проходять онлайн щотижня протягом всієї програми. Це досвідчений фахівець, який успішно завершив програму "Психологічне консультування та травматерапія", а також програму по супервізійній діяльності, має власну практику консультування та сам перебуває у професійній супервізії.

Крім того, студенти програми щотижня вивчають психопатологію з досвідченим фахівцем у груповій супервізії, де також можуть обговорювати свою роботу з клієнтами та отримувати рекомендації.

Учасникам програми ми пропонуємо проходити практику (інтернатуру) в Центрі психологічного консультування та травматерапії "Відкриті двері". Це можливість працювати з клієнтами, які звертаються в Центр, а також отримувати супервізію на місці. Студенти зі всіх регіонів також можуть проходити практику онлайн.

Ця програма була зроблена з думкою про Вас і Ваш професійний розвиток, тому чекаємо Вас на навчанні та інтернатурі!


З повагою,
Директор Міжнародного інституту післядипломної освіти